13

Thursday, December

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Indywidualne kalendarze trójdzielne
 /  /  /  / Indywidualne kalendarze trójdzielne
Indywidualne kalendarze trójdzielne

Indywidualne kalendarze trójdzielne

Indywidualne kalendarze trójdzielne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Form reklamy jest mnóstwo. Jednymi z nich są kalendarze, które wręcza się klientom i kontrahentom firmy. Do najbardziej popularnych należą kalendarze trójdzielne pokazujące trzy kolejne następujące po sobie miesiące.
Nie ma chyba biura czy gabinetu, w którym nie znajdowałby się kalendarz trójdzielny. To bardzo czytelna forma kalendarza, dodatkowo z możliwością zaznaczenia obecnego dnia. Dzięki temu jeden rzut oka wystarczy, aby zobaczyć, jaki jest dzień. Popularność tego rodzaju kalendarzy wynika też z tego, że są one właśnie świetną formą reklamy. Wykonane na zamówienie indywidualne kalendarze trójdzielne są spotykane na każdym kroku. Jako forma reklamy sprawdzają się idealnie, gdyż użytkownik kalendarza ma kontakt z treścią reklamową przez cały rok. Zlecenie wykonania indywidualnych kalendarzy trójdzielnych można zlecić agencji reklamowej lub bezpośrednio drukarni. Na główce może znaleźć się dowolny przekaz reklamowy. Zazwyczaj jest tam umieszczone logo firmy, hasło przewodnie oraz podstawowe dane teleadresowe.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
wynajem zestawów igłofiltrów, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, salon kosmetyczny N25, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, taśmy transportowe Primacon, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, N25 opalanie natryskowe