16

Saturday, February

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Kampanie i reklama Adwords
 /  /  /  / Kampanie i reklama Adwords
Kampanie i reklama Adwords

Kampanie i reklama Adwords

Kampanie i reklama Adwords
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Dwa rodzaje reklam Adwords

Każdy kto miał do czynienia z prowadzeniem działań z zakresu marketingu internetowego spotkał się z system Google Adwords. Obecnie niemal nie ma takich możliwości, aby prowadzić skuteczny e-marketing bez realizacji kampanii linków sponsorowanych przy wykorzystaniu Adwords. Pojęcie linków sponsorowanych nie zostało tutaj użyte przypadkowo. W zdecydowanej bowiem większości wszelkie kampanie i reklama Adwords realizowana jest wyłącznie za pomocą linków sponsorowanych, to znaczy za pomocą reklam w wyszukiwarce internetowej. Jest jednak jeszcze inny sposób na wykorzystanie Adwords.

Google Adwords oprócz kampanii linków sponsorowanych daje bowiem także możliwość realizacji kampanii display, czyli kampanii banerowej. Sam sposób działania jest podobny to tego, jak w przypadku linków sponsorowanych. Różnica polega na tym, że zamiast treści reklamy tworzymy baner reklamowy. Co ważne, aby to zrobić nie musimy być wcale grafikiem. Adwords oferuje nam intuicyjny panel do tworzenia banerów. Po stworzeniu reklamy przypisujemy do niej frazy kluczowe.

Pytanie gdzie nasza reklama będzie się wyświetlać. Reklama pojawiać się będzie na stronach, które należą do systemu Adsense. Każdy kto posiada stronę internetową może dołączyć do tego systemu i wyświetlać na niej reklamy. Oczywiście nasza reklama nie będzie się wyświetlać na wszystkich stronach. Jak wcześniej wspomniano, do reklamy przypisaliśmy frazy kluczowe. Reklama będzie się wyświetlała na tych stronach, na których obecne będą określone przez nas frazy. Będzie ona zatem tematycznie połączona z treścią strony.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
N25 opalanie natryskowe, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, gabloty szklane Paraga Centrum, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, wynajem zestawów igłofiltrów, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Primacon taśmy transportujące, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006