16

Tuesday, October

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Kampanie i reklama Adwords
 /  /  /  / Kampanie i reklama Adwords
Kampanie i reklama Adwords

Kampanie i reklama Adwords

Kampanie i reklama Adwords
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Dwa rodzaje reklam Adwords

Każdy kto miał do czynienia z prowadzeniem działań z zakresu marketingu internetowego spotkał się z system Google Adwords. Obecnie niemal nie ma takich możliwości, aby prowadzić skuteczny e-marketing bez realizacji kampanii linków sponsorowanych przy wykorzystaniu Adwords. Pojęcie linków sponsorowanych nie zostało tutaj użyte przypadkowo. W zdecydowanej bowiem większości wszelkie kampanie i reklama Adwords realizowana jest wyłącznie za pomocą linków sponsorowanych, to znaczy za pomocą reklam w wyszukiwarce internetowej. Jest jednak jeszcze inny sposób na wykorzystanie Adwords.

Google Adwords oprócz kampanii linków sponsorowanych daje bowiem także możliwość realizacji kampanii display, czyli kampanii banerowej. Sam sposób działania jest podobny to tego, jak w przypadku linków sponsorowanych. Różnica polega na tym, że zamiast treści reklamy tworzymy baner reklamowy. Co ważne, aby to zrobić nie musimy być wcale grafikiem. Adwords oferuje nam intuicyjny panel do tworzenia banerów. Po stworzeniu reklamy przypisujemy do niej frazy kluczowe.

Pytanie gdzie nasza reklama będzie się wyświetlać. Reklama pojawiać się będzie na stronach, które należą do systemu Adsense. Każdy kto posiada stronę internetową może dołączyć do tego systemu i wyświetlać na niej reklamy. Oczywiście nasza reklama nie będzie się wyświetlać na wszystkich stronach. Jak wcześniej wspomniano, do reklamy przypisaliśmy frazy kluczowe. Reklama będzie się wyświetlała na tych stronach, na których obecne będą określone przez nas frazy. Będzie ona zatem tematycznie połączona z treścią strony.

Tags: przeszczep łąkotki warszawa, usuwanie graffiti toruń, Tynk silikonowy Lakma, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, wałki pa66, turnabol, standy eliptyczne cena druku, Minikoparka Gorlice, glutamina katowice, przesłony wodoszczelne, zerwany triceps

About the author:

Related posts
wynajem zestawów igłofiltrów, przeszczep chrząstki warszawa, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, płytki łazienkowe Apavisa, sprzedaż zestawów igłofiltrów, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21