13

Thursday, December

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Kasetony reklamowe
Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wszystkie branże od czasu do czasu przeżywają rewolucje związane z pojawianiem się nowych technologii. Niewielu ludzi ma świadomość, że taka rewolta odbywa się właśnie w branży materiałów reklamowych.

Mowa tu o wprowadzeniu materiału nazywanego dibondem. Jest on głównie stosowany przy produkcji takich materiałów jak kasetony reklamowe czy billboardy. W uproszczeniu dibond to dwie bardzo cienkie blachy aluminiowe osadzone na rdzeniu wykonanym z poliwęglanu. Rozwiązanie to jest nie tylko trwalsze niż tradycyjna konstrukcja kasetonów reklamowych. Dodatkową korzyścią jest zredukowanie wagi całej konstrukcji, co pozwala na osadzanie jej w miejscach wcześniej niedostępnych. Wadą jest oczywiście zwiększona cena całego produktu, ale jest ona z nawiązką wynagradzana przez ilość korzyści.

Dibond jest przyszłością kasetonów reklamowych i billboardów. Gdy koszty jego produkcji odpowiednio spadną w całości zastąpi on tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne tych typów materiałów reklamowych. Dlatego warto zainteresować się nim już teraz.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Umywalka narożna Simas Arcade, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, przeszczep chrząstki warszawa, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, N25 opalanie natryskowe