16

Saturday, February

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Kasetony reklamowe
Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wszystkie branże od czasu do czasu przeżywają rewolucje związane z pojawianiem się nowych technologii. Niewielu ludzi ma świadomość, że taka rewolta odbywa się właśnie w branży materiałów reklamowych.

Mowa tu o wprowadzeniu materiału nazywanego dibondem. Jest on głównie stosowany przy produkcji takich materiałów jak kasetony reklamowe czy billboardy. W uproszczeniu dibond to dwie bardzo cienkie blachy aluminiowe osadzone na rdzeniu wykonanym z poliwęglanu. Rozwiązanie to jest nie tylko trwalsze niż tradycyjna konstrukcja kasetonów reklamowych. Dodatkową korzyścią jest zredukowanie wagi całej konstrukcji, co pozwala na osadzanie jej w miejscach wcześniej niedostępnych. Wadą jest oczywiście zwiększona cena całego produktu, ale jest ona z nawiązką wynagradzana przez ilość korzyści.

Dibond jest przyszłością kasetonów reklamowych i billboardów. Gdy koszty jego produkcji odpowiednio spadną w całości zastąpi on tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne tych typów materiałów reklamowych. Dlatego warto zainteresować się nim już teraz.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Umywalka narożna Simas Arcade, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, przenośniki Primacon, Balistyka dla snajperów Ejsmont, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis