16

Tuesday, October

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Kasetony reklamowe
Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wszystkie branże od czasu do czasu przeżywają rewolucje związane z pojawianiem się nowych technologii. Niewielu ludzi ma świadomość, że taka rewolta odbywa się właśnie w branży materiałów reklamowych.

Mowa tu o wprowadzeniu materiału nazywanego dibondem. Jest on głównie stosowany przy produkcji takich materiałów jak kasetony reklamowe czy billboardy. W uproszczeniu dibond to dwie bardzo cienkie blachy aluminiowe osadzone na rdzeniu wykonanym z poliwęglanu. Rozwiązanie to jest nie tylko trwalsze niż tradycyjna konstrukcja kasetonów reklamowych. Dodatkową korzyścią jest zredukowanie wagi całej konstrukcji, co pozwala na osadzanie jej w miejscach wcześniej niedostępnych. Wadą jest oczywiście zwiększona cena całego produktu, ale jest ona z nawiązką wynagradzana przez ilość korzyści.

Dibond jest przyszłością kasetonów reklamowych i billboardów. Gdy koszty jego produkcji odpowiednio spadną w całości zastąpi on tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne tych typów materiałów reklamowych. Dlatego warto zainteresować się nim już teraz.

Tags: Szamba Betonowe Brzozów, orienteering miejski na imprezę integracyjną, osb stopfire, vetrex-v90-alphaline, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, redox extreme efekty, kreda sisa, szkiełkowanie kraków, Tynk silikonowy Lakma, armatura łazienkowa Apavisa, usuwanie graffiti toruń

About the author:

Related posts
Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, laweta Golub-Dobrzyń, akcesoria do łazienki Apavisa, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Primacon taśmy transportujące, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00