13

Thursday, December

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Potykacze reklamowe
Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Spacerując po mieście lub chodząc po galerii handlowej, nieomalże potykamy się o potykacze reklamowe. Potykacze reklamowe – co to jest?
Są to po prostu stojaki reklamowe, nowa forma reklamy, zamieszcza się w nich specjalne ulotki reklamowe, plakaty lub informacje o danych potrawach przed restauracjami. Potykacze są dwustronne lub jednostronne duże i małe, wykonane z bardzo dobrych materiałów, odporne na warunki atmosferyczne, są lekkie, przenoszone prawie codziennie przez pracowników.
Potykacze są przystosowane do stawiania ich na zewnątrz i wewnątrz, mają bardzo stabilną konstrukcję, a umieszczane w nich plakaty mogą być rozmiarów A1, A2 i B1. Ramy takich potykaczy są na ogół dwustronne i zatrzaskowe, a umieszczane w nich plakaty czy reklamy nie są narażone na wilgoć.
Bardzo często potykamy się o ten właśnie nośnik reklamy, w zasadzie i o to chodzi, żebyśmy mieli świadomość o ogromie reklamy nas otaczającej i aby każda informacja reklamowa dodarła do jak największej liczby odbiorców. Po to właśnie są potykacze.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, gabloty szklane Paraga Centrum, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Balistyka dla snajperów Ejsmont, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, Lampa wisząca Spinner LED, taśmy transportujące Primacon, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006