16

Tuesday, October

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Potykacze reklamowe
Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Spacerując po mieście lub chodząc po galerii handlowej, nieomalże potykamy się o potykacze reklamowe. Potykacze reklamowe – co to jest?
Są to po prostu stojaki reklamowe, nowa forma reklamy, zamieszcza się w nich specjalne ulotki reklamowe, plakaty lub informacje o danych potrawach przed restauracjami. Potykacze są dwustronne lub jednostronne duże i małe, wykonane z bardzo dobrych materiałów, odporne na warunki atmosferyczne, są lekkie, przenoszone prawie codziennie przez pracowników.
Potykacze są przystosowane do stawiania ich na zewnątrz i wewnątrz, mają bardzo stabilną konstrukcję, a umieszczane w nich plakaty mogą być rozmiarów A1, A2 i B1. Ramy takich potykaczy są na ogół dwustronne i zatrzaskowe, a umieszczane w nich plakaty czy reklamy nie są narażone na wilgoć.
Bardzo często potykamy się o ten właśnie nośnik reklamy, w zasadzie i o to chodzi, żebyśmy mieli świadomość o ogromie reklamy nas otaczającej i aby każda informacja reklamowa dodarła do jak największej liczby odbiorców. Po to właśnie są potykacze.

Tags: przeszczep łąkotki warszawa, Minikoparka Gorlice, Fotoprzekaźnik Sick, zerwany triceps, geodeta głogów cennik, mezoterapia vivaderm, usuwanie graffiti toruń, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Gniewiński portal, endoskop laryngologiczny sinutronic, przesłony wodoszczelne

About the author:

Related posts
Dębki kalendarz imprez 2016, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, przenośniki Primacon, przenośniki rolkowe Primacon, Lampa wisząca Gracia 40cm, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, gabloty korkowe Paraga Centrum, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, Vetrex Radom okna