16

Saturday, February

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Potykacze reklamowe
Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe

Potykacze reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Spacerując po mieście lub chodząc po galerii handlowej, nieomalże potykamy się o potykacze reklamowe. Potykacze reklamowe – co to jest?
Są to po prostu stojaki reklamowe, nowa forma reklamy, zamieszcza się w nich specjalne ulotki reklamowe, plakaty lub informacje o danych potrawach przed restauracjami. Potykacze są dwustronne lub jednostronne duże i małe, wykonane z bardzo dobrych materiałów, odporne na warunki atmosferyczne, są lekkie, przenoszone prawie codziennie przez pracowników.
Potykacze są przystosowane do stawiania ich na zewnątrz i wewnątrz, mają bardzo stabilną konstrukcję, a umieszczane w nich plakaty mogą być rozmiarów A1, A2 i B1. Ramy takich potykaczy są na ogół dwustronne i zatrzaskowe, a umieszczane w nich plakaty czy reklamy nie są narażone na wilgoć.
Bardzo często potykamy się o ten właśnie nośnik reklamy, w zasadzie i o to chodzi, żebyśmy mieli świadomość o ogromie reklamy nas otaczającej i aby każda informacja reklamowa dodarła do jak największej liczby odbiorców. Po to właśnie są potykacze.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
taśmy transportowe Primacon, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Balistyka dla snajperów Ejsmont, Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, przeszczep chrząstki warszawa, mezoterapia vivaderm, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, N25 opalanie natryskowe