13

Thursday, December

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Telesprzedaż
Telesprzedaż

Telesprzedaż

Telesprzedaż
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Język korzyści w rozmowie handlowej

Każda rozmowa handlowa to pewnego rodzaju przeciąganie liny. Można użyć ty stwierdzenia negocjacje, jednak to coś więcej. Rozmowa handlowa to pewnego rodzaju gra, w której każdy chce pozyskać jak najwięcej informacji, samemu odsłaniając się jak najmniej. Jak zatem takę grę wygrać i przekonać do siebie swojego rozmówcę, swojego klienta?

Przede wszystkim trzeba wiedzieć na czym prawdziwa telesprzedaż polega. Pamiętajmy, że nasz rozmówca nas nie widzi, często nic o nas nie wie oprócz tego jaką firmę reprezentujemy. Dlatego naszego potencjalnego klienta podczas tej rozmowy nie oczarujemy, nic nie uzyskamy na tzw. ładne oczy. Dlatego najlepszym i jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie mówienie językiem korzyści. Co to oznacza? Chodzi o to, aby nasz rozmówca wiedział i zrozumiał jakie korzyści odniesie z tego, że skorzysta z naszej usługi lub zakupi nasz produkt. Klienci bowiem najczęściej zadają sobie jedno proste pytanie: co ja będę z tego miał? To oczywiście słuszne pytanie, a naszym zadaniem jest udzielenie klientowi przekonującej odpowiedzi.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Umywalka narożna Simas Arcade, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, depilacja laserowa n25, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00