16

Saturday, February

Reklama wielkoformatowa i reklama w komunikacji miejskiej

Telesprzedaż
Telesprzedaż

Telesprzedaż

Telesprzedaż
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Język korzyści w rozmowie handlowej

Każda rozmowa handlowa to pewnego rodzaju przeciąganie liny. Można użyć ty stwierdzenia negocjacje, jednak to coś więcej. Rozmowa handlowa to pewnego rodzaju gra, w której każdy chce pozyskać jak najwięcej informacji, samemu odsłaniając się jak najmniej. Jak zatem takę grę wygrać i przekonać do siebie swojego rozmówcę, swojego klienta?

Przede wszystkim trzeba wiedzieć na czym prawdziwa telesprzedaż polega. Pamiętajmy, że nasz rozmówca nas nie widzi, często nic o nas nie wie oprócz tego jaką firmę reprezentujemy. Dlatego naszego potencjalnego klienta podczas tej rozmowy nie oczarujemy, nic nie uzyskamy na tzw. ładne oczy. Dlatego najlepszym i jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie mówienie językiem korzyści. Co to oznacza? Chodzi o to, aby nasz rozmówca wiedział i zrozumiał jakie korzyści odniesie z tego, że skorzysta z naszej usługi lub zakupi nasz produkt. Klienci bowiem najczęściej zadają sobie jedno proste pytanie: co ja będę z tego miał? To oczywiście słuszne pytanie, a naszym zadaniem jest udzielenie klientowi przekonującej odpowiedzi.

Tags: , , , , , , , , , ,

About the author:

Related posts
usługi dźwigowe żagań, tanie taxi ketrzyn, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, wynajem igłofiltrów elastycznych, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10